KONST / Litografier / Litografi 7797412
nr 779 7412
Litografi
78/150, signerad, motivets mått: 50x40
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 24 september 2012
kl 18:51:10
22/9 23:46:33
100 kr
24/9 11:46:49